loader image

Powrót kursów na prawo jazdy

Kochani!❣️
Małymi krokami zaczynamy i my się „odmrażać”‼️ Od 4 maja planujemy powoli ruszyć ze szkoleniem teoretycznym oraz praktycznym. Oczywiście szkolenie przebiegać będzie z zachowaniem wszystkich środków ostrożności, włącznie z mierzeniem temperatury każdego kursanta przed zajęciami ( oczywiście termometr bezkontaktowy ).

Na wykładach zacznie obowiązywać limit kursantów z zachowaniem 2 metrowej odległości. 😷Pojazdy zostaną regularnie dezynfekowane oraz ozonowane tak aby zadbać o wspólne bezpieczeństwo. Jeśli chodzi o zapisy ✍️na szkolenie teoretyczne i praktyczne, prosimy kontaktować się z nami już od najbliższego poniedziałku📞💻

W związku z panującą pandemią, sytuacja w każdej chwili może ulec zmianie o czym będziemy Państwa na bieżąco informowali.

DO JAK NAJSZYBSZEGO ZOBACZENIA 😁#szkolajazdykopaczewski#zdajzapierwszym

Holler Box